Боруссія обіграла ПСЖ та вийшла у фінал Ліги Чемпіонів

Останній шанс для Марка Ройса.
Боруссія Дортмунд / Getty Images

У півфінальному матчі Ліги чемпіонів, який пройшов 7 травня на стадіоні Парк де Пренс в Парижі, ПСЖ і Боруссія з Дортмунду воювали за право виходу у фінал.

Стратегії команд були зрозумілими: ПСЖ домінував у володінні м'ячем, тоді як Боруссія активно використовувала контратаки. Незважаючи на активність обох команд у першому таймі, голи так і не були забиті.

Ситуацію змінив Матс Хуммельс, досвідчений захисник Боруссії, який забив головою після кутового початку другого тайму, виконаного Юліаном Брандтом.

Після цього голу команда під керівництвом Едіна Терзіча зосередилася на обороні, тоді як ПСЖ активно атакував ворота Грегора Кобеля. Незважаючи на безліч ударів, парижанам не вдалось забити.

Наприкінці матчу Боруссія повністю переключилася на оборону, успішно утримуючи свої ворота. ПСЖ не зміг забити і матч завершився з рахунком 1:0 на користь Боруссії, яка вийшла у фінал, де зустрінеться з переможцем пари Реал - Баварія.